Śląski Air Show 2016 – Katowice Muchowiec

Wrz

Przy pięknej pogodzie i dużym zainteresowaniu widzów mieliśmy przyjemność uczestniczyć we wspaniałej imprezie lotniczej – Śląski Air Show, o którym mowa, to impreza cykliczna, która na trwałe wpisała się w kalendarz imprez lotniczych w Polsce. W tegorocznej edycji mogliśmy podziwiać zarówno repliki historycznych samolotów, jak też najnowsze konstrukcje. Nie zabrakło oczekiwanego przez wszystkich pokazu F – 16 i mrożących krew w żyłach pokazów samolotów sportowych. Po nich przenieśliśmy się w przestrzeń bitewną I i II wojny światowej. Dla miłośników motoryzacji dużą gratką były poruszające się po terenie imprezy pojazdy historyczne, najnowsze samochody sportowe oraz wystawa sprzętu służb mundurowych.

Organizatorom gratulujemy profesjonalizmu i niesłychanie udanej imprezy. Dziękujemy za zaproszenie. Odwiedzającym nas dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do muzeum.

Śląski Air Show Muchowiec 2016 - poczty sztandarowe Śląski Air Show Muchowiec 2016 - pokaz F-16 Śląski Air Show Muchowiec 2016 - pokaz samolotów historycznych Śląski Air Show Muchowiec 2016 - przelot F-16 Śląski Air Show Muchowiec 2016 - stoisko Muzeum Sił Powietrznych - mali piloci Śląski Air Show Muchowiec 2016 - stoisko Muzeum Sił Powietrznych (2) Śląski Air Show Muchowiec 2016 - stoisko Muzeum Sił Powietrznych dr Andrzej Szmania z gen. bryg. pil. Tomaszem Drewniakiem (2) Śląski Air Show Muchowiec 2016 - stoisko Muzeum Sił Powietrznych dr Andrzej Szmania z gen. bryg. pil. Tomaszem Drewniakiem Śląski Air Show Muchowiec 2016 - stoisko Muzeum Sił Powietrznych